Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”

POLSKIE TOWARZYSTWO DO BADAO NAD RAKIEM PIERSI zaprasza do wzięcia udziału w XI KONFERENCJI pt.: Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku w HOTELU AIRPORT WARSZAWA (ul.17-go Stycznia ) ****

Podobnie jak w latach ubiegłych, autorami programu będą wybitni specjaliści, którzy korzystając z własnych doświadczeo klinicznych, bogatego zaplecza eksperckiego oraz opinii uczestników przygotują przyszłoroczny program spotkania.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czym jest ból?"

Zaproszeni wykładowcy przedstawią najnowsze doniesienia oraz obecny stan wiedzy z zakresu wybranych problemów leczenia chirurgicznego a także rozmaitych metod leczenia przeciwnowotworowego. Konferencja skierowana jest do szerokiego grona osób, które na co dzieo spotykają się z problemami związanymi z diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi a przede wszystkim do: onkologów, chirurgów, radioterapeutów, kardiologów, lekarzy rodzinnych, ale także lekarzy w trakcie wymienionych specjalizacji. Mamy nadzieję, że interesujący program, udział międzynarodowego grona wykładowców zachęci Państwa do ponownego spotkania się z nami.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy