Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2014

Avatar placeholder
17.01.2017 16:17
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2014
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w czerwcu 2014

Prezentujemy raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec 2014”. Przedstawiliśmy w nim ekspertów, którzy wyróżnili się wśród współpracujących z serwisem abcZdrowie.pl największą ilością odpowiedzi online na zapytania pacjentów. W ten sposób pomogli oni wielu użytkownikom, rozwiali ich wątpliwości i zasugerowali podjęcie stosownego leczenia. Eksperci zostali zaprezentowani z uwzględnieniem poszczególnych regionów i specjalizacji.

Raport do pobrania: Raport

Raport przygotowaliśmy w oparciu o dane na temat aktywności lekarzy i specjalistów. Prawie 80 ekspertów wykazało się szczególnym zaangażowaniem w odpowiadanie na pytania pacjentów i to właśnie oni zostali przedstawieni w raporcie. Pacjenci odnajdą w nim listę TOP 15, w której wymieniliśmy i opisaliśmy najbardziej pomocnych specjalistów. Będą również mogli zapoznać się ze statystykami związanymi z ilością pytań spływających do ekspertów abcZdrowie.pl z poszczególnych województw i specjalizacji.

Okazuje się, że do trójki najbardziej aktywnych specjalistów minionego miesiąca należą: internista Łukasz Wroński, ginekolog Jarosław Maj oraz internista Monika Łukaszewicz. Najwięcej pytań zadali użytkownicy województwa mazowieckiego (20,56%), a specjalizacją, która była najbardziej kłopotliwa i zanotowała największą ilość pytań, była ginekologia (26,2%). Właśnie z tego powodu w raporcie przytoczyliśmy również 15 najbardziej popularnych pytań z zakresu ginekologii, które to pojawiają się na abcZdrowie.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - czerwiec 2014”.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze