Przejdź na WP

Polskie gwiazdy stawiają na profilaktykę!

Już 10 kwietnia w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się event otwarcia kampanii "Zadbaj o swoje serce", która w tym roku obchodzi 10lecie istnienia!

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

Będzie można bezpłatnie skorzystać z szeregu bezpłatnych badań profilaktycznych, takich jak EKG, cholesterol, glukoza, analiza składu ciała oraz skonsultować się z lekarzem, dietetykiem oraz trenerem sportowym!

Jak ważna jest profilaktyka chorób serca, które są najczęstszym „zabójcom” naszego społeczeństwa, wiedzą miedzy innymi Teresa Lipowska, Ryszard Rembiszewski oraz Mariola Bojarska-Ferenc – 10 kwietnia dowiemy się w jakim rytmie biją nie tylko ich serca, ale także około 350 warszawiaków, którzy będą mogli skorzystać z szeregu zaplanowanych na ten dzień aktywności w „zadbajowym” Miasteczku Medycznym. 

Do zobaczenia 10 kwietnia w Złotych Tarasach (plac przy fontannie)! 

  • Partner Strategiczny kampanii Zadbaj o swoje serce: VP Valeant Sp. z o.o. Sp. j., dystrybutor leku Cardiopirin.  
  • Partnerzy: Naturhouse Sp. z o. o, ITP. S.A. (Technogym)  
  • Organizator: Telemedycyna Polska S.A.  
  • Patroni Medialni: portale wp.pl oraz abczdrowie.pl, gazeta FAKT, Radio Zet Gol  

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy