Trwa ładowanie...

#SzczepSięNiePanikuj. Eksperci odpowiedzą na twoje pytania

Czy szczepionka na koronawirusa jest bezpieczna? Jak zapisać się na szczepienie? W której grupie jestem? Kiedy będzie można się zaszczepić? Na te i wiele innych pytań w specjalnym programie Wirtualnej Polski odpowiedzą wybitni specjaliści: prof. Maria Gańczak, prof. Krzysztof Simon, prof. Andrzej Matyja i dr hab. Tomasz Dzieciątkowski. Tu możesz zadać pytanie.

Zobacz film: "Lekarze POZ szykują się do szczepień. Krajewski"

Program jest częścią akcji Wirtualnej Polski #SzczepSięNiePanikuj

W związku z rozpoczęciem zapisów na szczepienia grupy "I" wiele osób ma wątpliwości, jak będą przebiegały szczepienia, kto się kwalifikuje do danej grupy i kiedy będzie można się zaszczepić. Już dziś, 14 stycznia, od 14:30 na stronie głównej Wirtualnej Polski będzie można wysłuchać ekspertów, którzy szczegółowo wyjaśnią, kwestie szczepień i szczepionek w Polsce.

Q&A w programie WP Newsroom
Q&A w programie WP Newsroom

Gośćmi programu będą wybitni eksperci: prof. Maria Gańczak- specjalistka z dziedziny epidemiologii, prof. Krzysztof Simon -specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych, prof. Andrzej Matyja - prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, wirusolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z tematem szczepionki na koronawirusa, z pomocą specjalistów postaramy się je wyjaśnić.

Pytania można zadawać poprzez dziejesie.wp.pl.

Polecane

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.