Trwa ładowanie...

VI edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”

Z początkiem stycznia wystartowała VI już edycja ogólnopolskiej kampanii społecznje "Piękna bo zdrowa", organizowanej przez Kwiat Kobiecości w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. W tym roku problem cytologii będzie poruszony z nieco innej perspektywy. Portal abcZdrowie.pl został Partnerem kampanii.

Hasło tegorocznej kampanii zwraca uwagę kobiet nie tylko na aspekt samych badań, ale także odwołuje się do natury psychologicznej. W ramach VI edycji kampanii "Piękna bo Zdrowa" organizatorzy będą rozdaawać kupony, które można będzie zrealizować w placówkach Centrum Medycznego Falck oraz Centrum Medycznego Polmed. Każdego roku 4000 Polek dowiaduje się, że ma raka szyjki macicy. Więcej kuponów, to więcej przebadanych kobiet. Będą one zamieszczone w styczniowych wydaniach magazynów wydawnictwa Bauer: "Świat Kobiety" i "Naj" oraz w lutowych numerach magazynów "Tina" i "Olivia".

Ambasadorkami akcji zostały znane aktorki: Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch i Agnieszka Warchulska oraz dziennikarka – Kinga Burzyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Ich rolą w kampanii jest przekonywanie, że problem chorób ginekologicznych powinien być ważny dla każdej kobiety bez względu na status społeczny, zawód czy wiek.

Patronat Honorowy nad Kampanią objęła małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

Obejrzyj animację multimedialną zrealizowaną przez Filipa Barankiewicza.

Więcej informacji na stronie organizacji Kwiat Kobiecości.

Ogólnopolska Kampania Społeczna "Piękna bo Zdrowa"

Ogólnopolska Kampania Społeczna "Piękna bo Zdrowa"

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o VI edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej "Piękna bo zdrowa", organizowanej przez Kwiat Kobiecości. Portal abcZdrowie.pl jest Partnerem kampanii.

Akcja organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy i ma na celu zachęcenie kobiet do skorzystania z badań profilaktycznych.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.