Trwa ładowanie...

"Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki" Magdalena Staniek

"Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki" Magdaleny Staniek to nowa propozycja Wydawnictwa Samo Sedno wydana pod patronatem abcZdrowie.pl.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Psychoterapia par - razem czy osobno?"

Książka zapoznaje czytelników z założeniami terapii poznawczo-behawioralnej, która według wielu naukowców jest jedną z najefektywniejszych i najpopularniejszych metod z dziedziny psychoterapii. Pozwala ona na to, by samodzielnie radzić sobie z problemami.

Dodatkowo "Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki" została wzbogacona o przykłady z życia oraz testy, które pomogą nam z pewnością zdiagnozować własne trudności. Ponadto autorka proponuje konkretne ćwiczenia mające na celu pomóc czytelnikowi w pracy nad sobą samym, czyli nad zmianą nawyków i zachowań, które wręcz utrudniają funkcjonowanie.

Magdalena Staniek zauważa, że najważniejsze jest pozytywne myślenie. Warto więc zastąpić destrukcyjne myśli - realistycznymi, ale przyjemniejszymi przekonaniami.

Tak niewiele potrzeba, by czerpać z życia pełnymi garściami!

"Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki"

"Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki"

W poradniku opisane są praktyczne i proste sposoby na wiele trudności, takich jak: depresja, problemy komunikacyjne, złość, lęk, stres, niepowodzenia, brak samoakceptacji. To porady, które mogą przydać się niezależnie od wieku i aktualnej sytuacji życiowej.

"Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki" autorstwa Magdaleny Staniek to najnowsza propozycja od Wydawnictwa Samo Sedno.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.