Patronaty

Tematyka zdrowotna jest coraz bardziej popularna w sieci. Każdemu zależy na dobrym samopoczuciu i zdrowiu, interesuje się więc informacjami związanymi z prowadzeniem zdrowego trybu życia, profilaktyką zdrowotną.

Współpracujące z nami wydawnictwa podążają za tym trendem i publikują książki o tematyce okołozdrowotnej. Różego rodzaju organizacje prowadzą z kolei eventy i akcje prozdrowotne. Portal abcZdrowie.pl stara się objąć patronatem medialnym jak najwięcej tego rodzaju wydarzeń i pomaga je promować. Tym samym przyczynia się do rozszerzenia wiedzy na ten temat wśród swoich użytkowników.

 

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Patronaty
najnowsze pytania

Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...