Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w styczniu 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – styczeń 2015”. Prezentujemy w nim najaktywniejszych ekspertów, którzy w minionym miesiącu udzielili odpowiedzi na największą ilość pytań pacjentów poprzez portal abcZdrowie.pl lub aplikację mobilną „Zapytaj lekarza” dostępną na smarfony z systemem iOS i Android.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Raport do pobrania:

Raport

Publikację przygotowaliśmy na podstawie danych za styczeń 2015 roku dotyczących aktywności lekarzy i specjalistów współpracujących z portalem abcZdrowie.pl w projekcie zadawania pytań. Ponad 20 ekspertów wyróżniło się swoim zaangażowaniem w odpowiadanie oraz chęcią pomocy pacjentom. Dzięki nim wielu użytkowników portalu otrzymało rzetelne odpowiedzi na pytania z zakresu zdrowia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

W raporcie zamieściliśmy TOP 10 najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów oraz przedstawiliśmy sylwetki i adresy przyjmowania 23 najaktywniejszych ekspertów. Przy każdym specjaliście podaliśmy odnośniki do jego profilu w rankingu abcZdrowie.pl . Dodatkowo użytkownicy mogą zapoznać się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami z zakresu ciąży. Publikacja jest również wzbogacona o dane statystyczne związane z procentowym rozkładem pojawiających się pytań z poszczególnych województw oraz specjalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - styczeń 2015”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza