Trwa ładowanie...

Ogólnopolska kampania "Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h"

Bóle stawów to częste zjawisko wśród seniorów – aż 59% z nich doświadcza ich każdego dnia lub kilka razy w tygodniu. Organizatorzy ogólnopolskiej kampanii „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h” chcą pokazać osobom w starszym wieku, że nie są skazani dla dolegliwości bólowe. Systematyczne ćwiczenia oraz środki farmakologiczne redukują ból i poprawiają sprawność, korzystnie wpływając na samopoczucie seniorów oraz jakość ich życia.

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

Ból stawów utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego tak ważne jest przeciwdziałanie mu za pomocą prostych ćwiczeń oraz leków przeciwbólowych. Sprzymierzeńcem seniorów w walce z dolegliwościami bólowymi jest autorski zestaw „12 Ćwiczeń Dla Seniora Bez Ograniczeń”, opracowany na rzecz kampanii edukacyjnej „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h”. W ramach akcji odbywają się nieodpłatne spotkania edukacyjne z fizjoterapeutami oraz zajęcia ruchowe. Na uczestników warsztatów czekają praktyczne porady od specjalistów oraz „Poradnik o zdrowych stawach i swobodzie ruchu”. Spotkania są organizowane w wybranych miastach Polski przy współudziale Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Więcej informacji o kampanii znajdziesz na stronie: www.rozruszajstawy.pl.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.