Trwa ładowanie...

Pomoc psychologiczna w związku z epidemią koronowiursa. Nasi eksperci czekają na Twoje pytania

Rozwijająca się epidemia koronawirusa przyczyniła się do powstania kryzysu, jakiego wcześniej nie doświadczyliśmy. Stoimy obecnie przed wieloma nowymi wyzwaniami, którym po ludzku trudno sprostać.

Zobacz film: "Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?"

W efekcie, coraz więcej osób zmaga się z trudnościami natury psychicznej - lękiem przed zachorowaniem, stresem związanym z zamknięciem w czterech ścianach, obawami przed utratą pracy czy zachowaniem płynności finansowej. Jednocześnie kwarantanna, ta przymusowa czy dobrowolna, ograniczyła możliwość znalezienia pomocy.

Dlatego nasz serwis oferuje wszystkim, którzy tego ptorzebują, profesjalne wspracie. Umożliwiamy Państwu zadanie pytania psychologom i psychoterpeutom. Są oni do Państwa dyspozycji i służą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pytania można zadawać na stronie:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow

Po zadaniu pytania, otrzymają Państwo powiadomienie mailowe o przyjęciu pytania do weryfikacji, a następnie o otrzymaniu odpowiedzi.

Odpowiedzi będzie można również znaleźć na profilach specjalistów. Poniżej eksperci, którzy zaangażowali się w akcję:

1. Bożena Waluś

Mgr Bożena Waluś
Mgr Bożena Waluś

Mgr Bożena Waluś jest psychologiem oraz psychoterapeutą.

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu (specjalność psychologia kliniczna) oraz całościowe szkolenie w profesjonalnej szkole psychoterapii rekomendowanej przez PTTPB (czteroletnie podyplomowe szkolenie w nurcie poznawczo-behawioralnym w Warszawskim Centrum CBT EDU, aktualnie w procesie certyfikacji). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Link do odpowiedzi mgr Bożeny Waluś na jej profilu: [kliknij]

2. Irena Mielnik-Madej

Mgr Irena-Mielnik Madej
Mgr Irena-Mielnik Madej

Mgr Irena Mielnik-Madej jest psychologiem, trenerem i doradcą w zakresie rozwoju osobowości. Posiada ponad trzydziestoletnie, profesjonalne doświadczenie w pracy z ludźmi. Prowadzi prywatny gabinet. Pracuje również z pacjentami online, zarówno z kraju, jak i zagranicy (via Skype).

Link do odpowiedzi mgr Ireny Milenik-Madej na jej profilu: [kliknij]

3. Mgr Katarzyna Kulczycka

Mgr Katarzyna Kulczycka
Mgr Katarzyna Kulczycka

Mgr Katarzyna Kulczycka jest psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii Psychodynamicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizora certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W pracy korzysta nie tylko z podejścia psychodynamicznego, ale w dużej mierze z integracyjnego oraz terapii schematu.

Link do odpowiedzi mgr Katarzyny Kulczyckiej na jej profilu: [kliknij]

Zapraszamy serdecznie do konsultacji, rozmowa ze specjalistą może znacząco poprawić nastrój i pomóc w trudnej sytuacji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.