Trwa ładowanie...

Rola właściwego odżywiania w trakcie choroby nowotworowej - poradnik (WIDEO)

Dla chorego i jego bliskich należy do najbardziej stresujących momentów w życiu. Od tej chwili pacjent jest pod opieką zespołu ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się leczeniem wykrytej choroby.

Jednak w całym tym zamieszaniu, i nierzadko pośpiechu, zdarza się, że bywa pominięty jeden czynnik, który powinien być integralną częścią leczenia – właściwe odżywianie.

Poniższy poradnik nie odpowie na pytanie, jak wyleczyć nowotwór dietą – niestety takiej cudownej diety medycyna jeszcze nie zna – ale, jak właściwie się odżywiając, można wspomóc proces leczenia nowotworu i zdrowienia po terapii.

Zobacz film: "Refundacja leków na łuszczycę"

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem:

Raport

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza