Trwa ładowanie...

Zdrowe strony kobiecości...

Piękne włosy, mocne paznokcie, zdrowa cera – wiele z nas zadaje sobie pytanie jak to osiągnąć. Żyjąc w dobie XXI wieku często zapominamy o przyjmowaniu posiłków bogatych w witaminy i aminokwasy, które są niezbędne dla mocnych włosów i paznokci oraz zdrowej cery.

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

Dbaj o swoje zdrowie i kobiecość
Dbaj o swoje zdrowie i kobiecość

zobacz galerię

Na łamach

Publikacji chcemy przybliżyć czytelniczkom hasło „Dbaj o siebie” ponieważ dużo łatwiej jest zapobiegać, niż leczyć, dlatego regularne badania kontrolne w dzisiejszych czasach powinny być czymś kompletnie naturalnym.

Publikacja ma na celu przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących Zdrowia Kobiety. Zagadnienia, jakie omówimy na łamach publikacji dotyczą m.in. zdrowia intymnego kobiety, profilaktyki i diagnostyki nowotworów, pielęgnacji skóry oraz problemów zdrowotnych wieku około menopauzalnego. Chcemy poszerzyć świadomość czytelników oraz przedstawić skuteczne metody oraz wskazówki pomocne w utrzymaniu wysokiego komfortu życia kobiety. Pragniemy również wpłynąć na zmianę ich świadomości i podkreślić, jak istotna jest właściwa dbałość o zdrowie w biegu dnia codziennego. Główną misją naszej publikacji jest propagowanie preparatów kosmetycznych do codziennej pielęgnacji i suplementacji, dzięki którym najprościej rzecz ujmując nasi czytelnicy będą piękni i zdrowi.

Podobnie jak w poprzedniej edycji projekt powstał przy współpracy z najwybitniejszymi ekspertami i specjalistami między innymi z prof. Violettą Skrzypulec-Plinta Katedra Zdrowia Kobiety Wydział Nauk o Zdrowiu, prof. dr hab. n. med. Stanisław Radowicki Kierownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Prof. zw. dr hab. Jacek Losy kierownik zakładu neuroimmunologii klinicznej w Poznaniu, przewodniczący sekcji SM Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, dr hab. n. med. Artur Jakimiuk Kierownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CSK MSW Warszawa, Dr n. med. Joanna Kubicka Poradnia Profilaktyczno- Lecznicza przy Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie. Dzięki eksperckiej współpracy nasze Czytelniczki dostaną gwarancję najwyższej wartości merytorycznej. Publikację kierujemy również do męskiego grona odbiorców, którzy dzięki wydaniu „Zdrowie kobiety” będą mogli pogłębić swoja dotychczasowa wiedzę o zdrowiu najbliższych im kobiet.

Oprócz podkreślenia dbałości o zdrowie, pragniemy również wpłynąć na budowanie świadomości na temat dostępności innowacyjnych terapii, które pomagają chorym w zmaganiach z chorobą, często pozwalając im na normalne życie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.