Trwa ładowanie...

Cierpi na stwardnienie rozsiane (WIDEO)

Zobacz film: "Cierpi na stwardnienie rozsiane. Jej leki to koszt 8 tysięcy miesięcznie"

Stwardnienie rozsiane to przewlekła choroba układu nerwowego, polegająca na nieprawidłowym przekazywaniu impulsów nerwowych. Nazwa pochodzi od „rozsiania” zaburzeń w różnych miejscach układu. Choroba często doprowadza do inwalidztwa, tak jak w przypadku Izabeli Sopalskiej-Rybak. Koszty leczenia tej choroby przewyższają możliwości normalnego człowieka - wynoszą one około 8 tysięcy złotych miesięcznie. Polska służba zdrowia refunduje lekarstwa tylko przez pierwsze pięć lat od wykrycia stwardnienia rozsianego, a co dalej? Zachęcam do obejrzenia materiału.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza