Trwa ładowanie...

IX Ogólnopolska Konferencja DIAGNOSTYKA I LECZENIE RAKA PIERSI „Falenty 2015”

IX Ogólnopolskia Konferencja DIAGNOSTYKA I LECZENIE RAKA PIERSI „Falenty 2015” to wydarzenie, które odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2015 roku w Józefowie koło Warszawy w hotelu Holiday Inn.

Konferencja została objęta patronatem medialnym przez portal abcZdrowie.pl. Przygotowano ją z myślą o lekarzach, którzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem raka piersi, skupiono się na ich roli oraz wyzwaniach, jakie niesie ze sobą ich praca. Program konferencji przewiduje obrady dotyczące problemów związanych z organizacją leczenia, leczeniem chirurgicznym i systemowym, radioterapią czy też zagadnień etycznych dzisiejszej onkologii.

Udział w IX Ogólnopolskiej Konferencji DIAGNOSTYKA I LECZENIE RAKA PIERSI „Falenty 2015” potwierdzili badacze i znawcy z najwybitniejszych ośrodków naukowych. Przybędą m.in.: Prof. Fatima Cardoso z Lizbony, Prof. Christof Zielinski z Wiednia, Prof. Krzysztof Maruszewski z Włoch, Profesor Ruben Orda z Tel Aviv oraz Dr Paul McGale z Oxfordu.

Poza obradami i wykładami, w program konferencji wliczają się również warsztaty techniki obrazowania piersi oraz wykonywania biopsji. Warsztaty te będą przygotowane przy współpracy z Polskim Towarzystwem Ultrasonografii i z International Breast Ultrasound School (IBUS).

Zapraszamy też na stronę internetową.

 

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.