Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - marzec 2015

Zapraszamy do zapoznania się z raportem "Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - marzec 2015", w którym prezentujemy sylwetki ekspertów, którzy w ubiegłym miesiącu udzielili największej liczby odpowiedzi na zapytania pacjentów poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną "Zapytaj lekarza".

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowany został na podstawie danych dotyczących aktywności lekarzy i specjalistów w marcu 2015 roku. Ponad 20 ekspertów, współpracujących z portalem abcZdrowie.pl przy projekcie zadawania pytań, wyróżniło się swoim zaangażowaniem w pomoc pacjentom i  odpowiadanie na ich zapytania. Dzięki ich aktywności wielu użytkowników otrzymało fachową odpowiedź i poradę dotyczącą zdrowia oraz zdrowego stylu życia.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Raport TOP zawiera sylwetki 10 najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów, którzy udzielili największej liczby odpowiedzi na pytania użytkowników. Przedstawione zostały także sylwetki 28 specjalistów prezentujące miejsca, w których przyjmują pacjentów. Uzupełniają je odnośniki do profili ekspertów w portalu abcZdrowie.pl. Publikacja wzbogacona została także o dane statystyczne dotyczące procentowego rozkładu pojawiających się pytań z poszczególnych specjalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie "Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - marzec 2015".

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza