Trwa ładowanie...

Nauka picia przez słomkę

Kubki Philips Avent z giętką słomką to idealne rozwiązanie dla dzieci
Kubki Philips Avent z giętką słomką to idealne rozwiązanie dla dzieci

Zobacz film: "Cała prawda o multiwitaminach"

Informacja prasowa

Nowe kubki Philips Avent z giętką słomką to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowane z udziałem ekspertów kubki ze słomką umożliwiają naukę i doskonalenie picia przez słomkę oraz zdrowy rozwój jamy ustnej. Twój maluszek nieustannie poznaje świat i zdobywa nowe umiejętności. Nauka samodzielnego picia jest kluczowym etapem rozwoju dziecka, a Ty możesz wspomóc swojego malca, dobierając odpowiednie produkty, które umożliwią łagodne przejście z karmienia piersią lub butelką na otwarty kubek.

Na początek nauki samodzielnego picia warto zdecydować się na kubek niekapek Philips Avent wyposażony w specjalny, zaworek, który sprawia, że płyn wypływa z naczynia tylko wtedy, gdy dziecko z niego pije.

Kubki z giętką słomką są przede wszystkim bezpieczne
Kubki z giętką słomką są przede wszystkim bezpieczne

Kolejnym etapem może być kubek z giętką słomką Philips Avent SCF796 dla dzieci powyżej 9 miesiąca. Dolna część słomki jest wygięta, aby słomka łatwo dosięgała płynu, co pozwala maluszkowi pić w naturalnej pozycji. Słomka ma też zintegrowany zaworek antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu. Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu. Dodatkowo wbudowane uchwyty kubka mają ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia małym rączkom jego trzymanie. Miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł, a niewielki rozmiar i waga kubka są idealne do nauki picia przez słomkę.

Dla dzieci, które mają ponad roczek, idealny będzie trochę większy kubek z wygiętą słomką SCF798, ale bez uchwytów i o pojemności 300 ml, która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia.

Kubki Philips Avent umożliwają naukę picia przez słomkę
Kubki Philips Avent umożliwają naukę picia przez słomkę

Obydwa modele kubków Philips Avent z giętką słomką zostały opracowane z udziałem ekspertów, dlatego możesz mieć pewność, że umożliwiają zdrowy rozwój jamy ustnej oraz ćwiczą jej mięśnie, wzmacniając je.

Dodatkowo kubki z giętką słomką Philips Avent można łatwo złożyć i rozłożyć. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce. Dodatkowo kubki są zgodne z butelkami Philips Avent Natural i Classic + (z wyjątkiem butelek szklanych), jak również większością kubków.

Rekomendowane ceny nowych kubów ze słomką wynoszą:

  • SCF796 (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych) – 40 zł
  • SCF798 (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych) – 45 zł

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.