Trwa ładowanie...

Poznaj uGrow

Zobacz film: "Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?"

Informacja prasowa

Philips Avent przedstawia uGrow, pierwszą na świecie medyczną aplikację, która wspiera zdrowy rozwój Twojego dziecka. Aplikacja umożliwia łatwe zapisywanie i monitorowanie karmienia, snu, wzrostu, a nawet wagi dziecka oraz dostarcza spersonalizowanych porad dostosowanych do wieku i rozwoju dziecka. uGrow daje rodzicom poczucie spokoju, pozwalając lepiej rozpoznać potrzeby dziecka.

Philips Avent, wiodąca światowa marka produktów dla dzieci i niemowląt, od lat aktywnie wspiera rodziców w ich roli. Ponieważ coraz więcej rodziców korzysta z nowoczesnych technologii, Philips Avent wprowadza uGrow, czyli pierwszą tego rodzaju medyczną aplikację, która ułatwia opiekę nad niemowlęciem. uGrow to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, snu oraz psychologii rozwoju, która w pewien sposób udzielała niemowlętom głosu i jest doradcą dla rodziców. Jak to możliwe?

Aplikacja uGrow to interaktywna oś czasu, na której możesz zapisywać ważne informacje dotyczące Twojego niemowlęcia, by wszystkie dane dotyczące maluszka mieć w jednym miejscu i rejestrować te najcenniejsze chwile. Monitoruj cykl karmienia i snu Twojego dziecka, aby lepiej zrozumieć jego zachowania i potrzeby. Zapisuj jego wzrost i wagę i porównuj je z normami na siatkach centylowych. Korzystaj z fachowych porad dostosowanych do wieku Twojego dziecka. Kompletem informacji podziel się także z pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu może on lepiej wykorzystać czas podczas wizyt i oferować wyższą jakość konsultacji. Aplikacja sprzyja więc zdrowemu rozwojowi maluszka.

Aplikacja dostarcza spersonalizowanych porad w czasie rzeczywistym, dzięki którym możesz podejmować jeszcze bardziej świadome decyzje dotyczące Twojego niemowlęcia. - W Philips Avent rozumiemy, jak oszałamiającym doświadczeniem są narodziny dziecka, dlatego uważamy, że młodym rodzicom przyda się na początku tej drogi wsparcie w postaci przewodnika dostarczającego odpowiednich informacji we właściwym czasie – mówi Iza Rogulska, Communication Manager, Philips.

Aplikacja uGrow jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w polskiej wersji językowej w App Store i Google Play.

Dowiedz się więcej na ugrow.pl i obejrzyj film.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.