Trwa ładowanie...

neoŻurawina Complex – nowość dla kompleksowego wsparcia układu moczowego

Informacja prasowa

Układ moczowy odpowiedzialny jest między innymi za wydalanie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii oraz regulację zawartości wody w organizmie. Jednak to nie jedyne jego funkcje. Niektóre elementy układu moczowego związane są z układem rozrodczym. Wspólnie tworzą one jeden z najbardziej newralgicznych systemów w ludzkim ciele. Właśnie dlatego troska o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego jest tak istotna. Warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu oraz prawidłowej higienie intymnej. Dodatkowym wsparciem może być również nowy suplement diety neoŻurawina Complex.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Naturalne składniki preparatu, takie jak ekstrakty z owoców żurawiny, ziela nawłoci pospolitej oraz pokrzywy zwyczajnej wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Wystarczy tylko 1 tabletka dziennie!

U zdrowego człowieka drogi moczowe powyżej zwieracza pęcherza moczowego są jałowe. Aby ten stan się utrzymywał, a nasz układ moczowy mógł utrzymywać równowagę kwasowo-zasadową organizmu, niezbędna jest regularna dbałość o nawodnienie czy higienę intymną. Pozwoli to zminimalizować ryzyko wniknięcia bakterii do naszych dróg moczowych.

Bogaty w naturalne ekstrakty suplement diety neoŻurawina Complex jest odpowiedzią na preferencje względem naturalnych metod dbania o drogi moczowe. Poszczególne składniki preparatu neoŻurawina Complex korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu moczowego:

  • Ekstrakt z żurawiny – ogranicza przyczepność bakterii do ścianek dróg moczowych, jednocześnie zmniejszając ich ilość w moczu. Właściwości usuwania bakterii sprawiają, że żurawina działa korzystnie na utrzymanie prawidłowej kondycji dróg moczowych. Żurawina ma największe zastosowanie w chłodnych porach roku, kiedy organizm jest osłabiony i narażony na wychłodzenie.
  • Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej – wykazuje między innymi wyraźne działanie moczopędne.
  • Ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej – posiada właściwości moczopędne oraz wspomaga wydalanie z organizmu szkodliwych substancji.

Przestrzeganie takich zasad jak: picie dużej ilości płynów, wypróżnianie pęcherza przed snem oraz prawidłowa higiena intymna pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego.

W sytuacjach, w których nasz organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia, możemy zastosować suplementy diety, takie jak neoŻurawina Complex. Unikalnie dobrane, naturalne składniki preparatu kompleksowo pomogą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

1. Informacje o produkcie:

neoŻurawina Complex to suplement diety przeznaczony dla osób dbających o układ moczowy. Zawiera w jednej tabletce ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej, standaryzowany na zawartość 40% proantocyjanidyn (PAC), ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej oraz ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej.

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 1 tabletka,

Sugerowana cena detaliczna dla pacjenta: 30 tabletek: 20,60 zł, 60 tabletek: 24,50 zł.

2. Składniki

Zawartość w 1 tabletce:

  • Ekstrakt z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość 40% proantocyjanidyn (PAC) - 90 mg (36 mg PAC),
  • Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) - 54 mg,
  • Ekstrakt z ziela pokrzywy (Utrica dioica) - 47 mg.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza