Trwa ładowanie...

Pierwsza przychodnia OCM już zaprasza pacjentów

Materiał prasowy

Społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej się starzeje. Przybywa osób starszych, u których ze względu na warunki pracy, postępujący rozwój techniki, silne zanieczyszczenie środowiska, występuje zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Żyjąc w pośpiechu, rzadko znajdują oni czas na profilaktykę i do lekarzy trafią dopiero, kiedy ich dolegliwości są poważne i uciążliwe. Osobom, które chciałyby należycie zadbać o zdrowie, nie pomaga też fakt, że na wizyty u specjalistów muszą czekać nawet kilka miesięcy.

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

Pierwsza przychodnia OCM zaprasza pacjentów
Pierwsza przychodnia OCM zaprasza pacjentów

Właśnie z myślą między innymi o takich osobach powstało Ogólnopolskie Centrum Medyczne, które zrzesza wiele Przychodni współpracujących na terenie całej Polski. W tej chwili z OCM współdziała ponad 800 przychodni i laboratoriów. Chcąc zapewnić pacjentom jeszcze wyższy standard opieki medycznej i jeszcze łatwiejszy dostęp do lekarzy specjalistów, OCM zdecydowało się na otwarcie pierwszej własnej, bardzo nowoczesnej przychodni.

W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych i profilaktycznych przeglądów stanu zdrowia, pacjenci mogą liczyć na kompleksowe usługi medyczne.

W placówce przy ul. Brzeskiej 2 w Warszawie będą przyjmowali lekarze wielu specjalizacji. Pacjenci będą mogli umówić się na wizytę do geriatry, internisty, dermatologa, dietetyka, kardiologa, laryngologa i ortopedy. Oprócz tego będzie także dostępny gabinet zabiegowy i możliwość rehabilitacji.

Gwiazdy na uroczystym otwarciu przychodni OCM
Gwiazdy na uroczystym otwarciu przychodni OCM

Siódmego września 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie przychodni OCM. Imprezę uświetnili swoją obecnością ambasadorzy kampanii społecznej „Wylecz się zdrowiem”. W akcję mającą na celu zwiększenie świadomości zdrowotnej Polaków po 50. roku życia zaangażowali się między innymi: Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Andrzej Supron, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Pierwsza przychodnia OCM już zaprasza pacjentów
Pierwsza przychodnia OCM już zaprasza pacjentów
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza