Pierwsza przychodnia OCM już zaprasza pacjentów

Materiał prasowy

Społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej się starzeje. Przybywa osób starszych, u których ze względu na warunki pracy, postępujący rozwój techniki, silne zanieczyszczenie środowiska, występuje zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Żyjąc w pośpiechu, rzadko znajdują oni czas na profilaktykę i do lekarzy trafią dopiero, kiedy ich dolegliwości są poważne i uciążliwe. Osobom, które chciałyby należycie zadbać o zdrowie, nie pomaga też fakt, że na wizyty u specjalistów muszą czekać nawet kilka miesięcy.

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Właśnie z myślą między innymi o takich osobach powstało Ogólnopolskie Centrum Medyczne, które zrzesza wiele Przychodni współpracujących na terenie całej Polski. W tej chwili z OCM współdziała ponad 800 przychodni i laboratoriów. Chcąc zapewnić pacjentom jeszcze wyższy standard opieki medycznej i jeszcze łatwiejszy dostęp do lekarzy specjalistów, OCM zdecydowało się na otwarcie pierwszej własnej, bardzo nowoczesnej przychodni.

W ramach szerokiej oferty abonamentów medycznych i profilaktycznych przeglądów stanu zdrowia, pacjenci mogą liczyć na kompleksowe usługi medyczne.

W placówce przy ul. Brzeskiej 2 w Warszawie będą przyjmowali lekarze wielu specjalizacji. Pacjenci będą mogli umówić się na wizytę do geriatry, internisty, dermatologa, dietetyka, kardiologa, laryngologa i ortopedy. Oprócz tego będzie także dostępny gabinet zabiegowy i możliwość rehabilitacji.

Siódmego września 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie przychodni OCM. Imprezę uświetnili swoją obecnością ambasadorzy kampanii społecznej „Wylecz się zdrowiem”. W akcję mającą na celu zwiększenie świadomości zdrowotnej Polaków po 50. roku życia zaangażowali się między innymi: Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Andrzej Supron, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy