Trwa ładowanie...

"Vademecum medycyny wewnętrznej" PZWL - specjalistyczna lektura dla lekarzy

"Vademecum medycyny wewnętrznej" jest to wyjątkowa propozycja od Wydawnictwa PZWL. Publikacja została przygotowana przez doświadczonych specjalistów z myślą o lekarzach internistach, pediatrach oraz lekarzach medycyny rodzinnej. Jest ona niezbędna w gabinetach lekarskich, gdyż przedstawia rzetelną wiedzę, jest bardzo przejrzysta i pozwala na szybki dostęp do poszukiwanych informacji. To 1500 stron niezwykle pomocnych lekarzom praktykom.

Jednak nie tylko lekarze podstawowej opieki zdrowotnej czy pracujący w lecznictwie ambulatoryjnym mogą sięgnąć po tę pozycję. Zawiera ona również informacje przydatne lekarzom pracującym w szpitalach. Z kolei inni zainteresowani czytelnicy z pewnością mogą traktować "Vademecum medycyny wewnętrznej" jako nieocenione źródło wiedzy.

Celem, dla którego powstała pozycja, jest przede wszystkim dostarczenie czytelnikom wskazówek z zakresu interpretacji wyników badań, diagnostyki najczęściej wystepujących chorób, objawów chorobowych, ale też profilaktyki zdrowotnej. Ponadto książka zawiera informacje na temat zasad reanimacji i intensywnej terapii, opieki paliatywnej, farmakologii klinicznej, zasad dietetyki czy konsultacji internistycznych, a także przedstawia różnice w rozpoznawaniu i leczeniu chorób w zależności od wieku pacjenta. Te i wiele innych treści można znaleźć w książce "Vademecum medycyny wewnętrznej" od PZWL.

Więcej o publikacji na stronie internetowej wydawnictwa.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza