VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, 10-12.10.2013, Łódź

W dniach 10-12 października 2013 roku w Łodzi odbędzie się VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Zjazd odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają specjalistów zajmujących się chirurgią ręki, neurochirurgów, chirurgów oraz rehabilitantów.

W trakcie Zjazdu odbędą się dyskusje na temat aktualnych metod leczenia i diagnostyki pacjentów z obrażeniami nerwów obwodowych i nadgarstka, a także prezentacja trudnych przypadków klinicznych. Zjazd stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz zacieśniania więzi.

Więcej informacji o Zjeździe PTChR można znaleźć pod adresem e-mail oraz na stronie internetowej VII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Komentarze

Pomocni lekarze

Artykuły Patronaty
Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja

Konferencja Edukacja & Integracja w Gdańsku Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis".

Patronaty

Konferencja Edukacja & Integracja, 26.10.2013 r., Gdańsk

26 października 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Konferencja Edukacja & Integracja. Spotkanie zacznie się o 11:00 - zainteresowanych zapraszamy do Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańsk (ul. Długa 46/47). Program konferencji obejmuje następujące...

Patronaty

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda. To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów,...