Trwa ładowanie...

VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, 10-12.10.2013, Łódź

W dniach 10-12 października 2013 roku w Łodzi odbędzie się VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Zjazd odbędzie się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają specjalistów zajmujących się chirurgią ręki, neurochirurgów, chirurgów oraz rehabilitantów.

W trakcie Zjazdu odbędą się dyskusje na temat aktualnych metod leczenia i diagnostyki pacjentów z obrażeniami nerwów obwodowych i nadgarstka, a także prezentacja trudnych przypadków klinicznych. Zjazd stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz zacieśniania więzi.

Więcej informacji o Zjeździe PTChR można znaleźć pod adresem e-mail oraz na stronie internetowej VII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.