Trwa ładowanie...

Zadbaj o zdrowie swojego mężczyzny

W Polsce nadal panuje stereotyp, że dbanie o zdrowie i dietę nie jest męskie. Mężczyźni w Polsce żyją krócej o 9 lat od kobiet, to przerażająca statystyka. Zajmujemy w niej niechlubne przedostatnie miejsce w Europie.

Szansą na odwrócenie obecnej sytuacji są badania profilaktyczne realizowane rutynowo wśród mężczyzn będących w grupie podwyższonego ryzyka oraz szeroko zakrojone działania edukacyjne realizowane zarówno wśród osób potencjalnie zagrożonych chorobą, jak i pacjentów będących w trakcie terapii.

Celem publikacji jest odpowiedź na istniejącą potrzebę edukacji prowadzonej na wielu płaszczyznach; mają przyczynić się bezpośrednio do wzrostu świadomości mężczyzn w zakresie konieczności kontrolowania swojego stanu zdrowia i przeciwdziałania odległym skutkom choroby.

W sobotę - 28 września, ukazała się kolejna edycja „Zdrowie Mężczyzny”. Bohaterem tego wydania jest PIOTR POLK – artysta z rozśpiewaną duszą. Tymczasem my uchylamy Wam rąbka tajemnicy – na łamach publikacji znajdziecie również profesjonalny materiał, w których dr Tomasz Woźniak charakteryzuje problematykę uzależnienia alkoholowego, a także porady na temat zdrowego stylu życia, zbilansowanej diety, sportowej pasji.

Patronat medialny objął portal abcZdrowie.pl.

Dodatkowo Publikacja, kontekstowymi materiałami i gotowymi rozwiązaniami, mobilizuje i poszerza wiedzę na temat własnego zdrowia, wyglądu, sylwetki i stylu życia. Naszym czytelnikom ma przyświecać hasło: Współczesny mężczyzna to zdrowy i zadbany mężczyzna, a wszystko po to by męskość pozostała męskością.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.