Trwa ładowanie...

10 Najlepszych Gabinetów Stomatologicznych w Krakowie

Avatar placeholder
17.06.2021 10:33
Materiał sponsorowany przez
(Materiał partnera)

Dla wielu wizyta w przychodni stomatologicznej nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń, niektórzy do tej pory borykają się z traumą związaną z pierwszym kontaktem z dentystą. Wybór odpowiedniego gabinetu stomatologicznego to twardy orzech do zgryzienia, zwłaszcza dla tych, którzy odwiedzili już niezliczoną ilość dentystów. Chcielibyśmy wam to ułatwić! Posiadając zaufanie do lekarza stomatologa możemy poczuć się pewnie i zapomnieć o trapiącej ósemce, czy dziurze w dolnej dwójce. Aby dowiedzieć się, jakie kliniki w Krakowie cieszą się największym uznaniem zapoznaj się z naszym rankingiem i zadbaj o swój uśmiech.

Ipokrzyku.pl Cyfrowe Centrum Stomatologii Estetycznej i Leczenia Bruksizmu

Ipokrzyku.pl
Ipokrzyku.pl (Materiał partnera)

Nowoczesna klinika, sięgająca po najbardziej innowacyjne rozwiązania, wyznaczająca trendy i podążająca za nowinkami technologicznymi. Jeśli zależy wam na rewolucyjnych metodach leczenia, niewątpliwie powinniście zwrócić uwagę właśnie na ipokrzyku.pl. Tutaj w trakcie wizyty możemy poczuć się jak w filmie o przyszłości.W swojej ofercie posiadają między innymi światowej klasy skaner wewnątrzustny 3D. Dzięki niemu, przestarzałą i nie zawsze komfortową metodę wycisków zastąpiono cyfrowym odwzorowaniem uzębienia. Technologia ta pozwala nie tylko na tworzenie uzupełnień protetycznych o niesłychanej dotychczas precyzji, ale też na przedstawienie efektów leczenia ortodontycznego w formie cyfrowej. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala lekarzowi na zaprojektowanie naszego wymarzonego uśmiechu w trójwymiarowym modelu już na etapie jednej z pierwszych wizyt w gabinecie. Tu nawet zdjęcie punktowe RVG wykonamy bez potrzeby wstawania z fotela dentystycznego, a wszystkie zabiegi przeprowadzane są pod mikroskopem.Leczenie wykonywane jest w osłonie z koferdamu, który idealnie odizolowuje leczony ząb od całej jamy ustnej, przez co czas spędzony na fotelu pozbawiony będzie m.in. konieczności ciągłego płukania jamy ustnej. Wyspecjalizowana kadra wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom pacjenta, leczenie traktowane jest w sposób holistyczny, a każdy z przypadków rozpatrywany jest w szczególny sposób. Klinika korzysta również ze specjalnego oprogramowania, które gwarantuje maksymalnie precyzyjnie położenie implantów.Dla tych, którzy marzą o nowym uzębieniu, ale nie są pewni swojej metamorfozy ipokrzyku.pl oferuje tzw. „zęby na próbę” i prototyp uśmiechu. Takie rozwiązania pozwolą upewnić się, czy czujemy się dobrze w naszej nowej odsłonie. Umożliwiają lepszą komunikację pomiędzy pacjentem a specjalistą i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zobacz więcej na: https://ipokrzyku.pl/

Centrum Stomatologii Lardent

Centrum Stomatologii Lardent
Centrum Stomatologii Lardent (Materiał partnera)

Centrum oferuje pełen zakres usług stomatologicznych takich jak: implantologia, protetyka, endodoncja, chirurgia, periodontologia, a także stomatologia estetyczna. Pacjenci Lardent mogą być pewni, że ich uzębieniem zajmują się wysokiej klasy specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie kliniczne. Swoją pracę wykonują z pasją, co niewątpliwe pokazuje ich uczestnictwo we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach odbywających się na całym świecie. Możemy więc liczyć na ich wiedzę i profesjonalizm.

Podczas wizyty mamy gwarancję holistycznego podejścia do pacjenta, dodatkowym i unikatowym atutem naszego centrum jest współpraca stomatologów ze specjalistami laryngologii. Przebieg wszystkich zabiegów jest stale ustalany z pacjentem i dostosowywany do jego potrzeb tak, aby miał możliwość zrozumienia całego procesu i świadomość, jakiego efektu może spodziewać się po zakończeniu leczenia.

W gabinetach wykorzystywany jest sprzęt, który zapewni dokładną diagnostykę, a wysokiej klasy materiały gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających osób, które decydują się na wizytę w placówce. Jeśli zależy nam na poprawieniu wyglądu naszego uśmiechu w swojej ofercie Lardent również posiada wszelkiego rodzaju usługi, które sprawią, że z czystą przyjemnością będziemy eksponować swoje zadbane zęby. Jest to także idealne miejsce dla rodziców, którzy zdecydowali się na pierwszą wizytę swojej pociechy w gabinecie dentystycznym. Centrum zapewni szereg rozwiązań, które są dedykowane właśnie tym najmłodszym pacjentom. Zobacz więcej na: https://lardent.com.pl/

Dentimed

To centrum stomatologiczne, w którym panuje przyjazna i komfortowa atmosfera. Każdy plan leczenia jest dostosowywany indywidualnie do pacjenta, a wykwalifikowany personel skupia się na znalezieniu jak najkorzystniejszych rozwiązań, które uwzględniają możliwości finansowe i czasowe klienta. Nowoczesne gabinety stomatologiczne zapewniają komfort wizyty, a obecność dwóch oddziałów na terenie Krakowa zapewni wybór dogodnej lokalizacji. Centrum posiada pełen zakres usług dentystycznych takich jak stomatologia estetyczna, wybielanie, leczenie stanów zapalnych, endodoncja, chirurgia, czy protetyka.

Dentimed to zdecydowanie opcja dla osób, które nie mogą, lub zwyczajnie nie lubią czekać zbyt długo na wizytę. Placówka umożliwia wybór dogodnego terminu, który pozwoli nam szybko uporać się z naszym, nawet najcięższym, przypadkiem. Na miejscu wykonamy zdjęcie RTG, a leczenie kanałowe wykonywane jest pod nowoczesnym mikroskopem. Dentimed w swojej ofercie również stomatologię regeneracyjną, która bazuje na wykorzystaniu osocza i fibryny bogatopłytkowej, pozwala to na znacznie szybsze gojenie się miejsc pozabiegowych i mniejsze odczuwanie dolegliwości bólowych. To także właściwe miejsce dla wszystkich, którzy marzą o poprawieniu wyglądu swojego uśmiechu. W gabinecie znajdziemy pełen wachlarz zabiegów dedykowanych specjalnie dla miłośników śnieżnobiałych zębów.

Biodent Stomatologia

Gabinet stomatologiczny skierowany do osób dorosłych, ale także najmłodszych. W swoim zakresie posiada usługi oferowane przez lekarza stomatologa, ortodontę, chirurga, czy protetyka. Specjaliści podejmą się nawet najtrudniejszych przypadków, ponieważ jak sami twierdzą wykonują swój zawód z pasji i chęci niesienia pomocy wszystkim pacjentom. Na miejscu wykonywane jest zdjęcie RTG, a każdy zabieg obejmuje gwarancja.

Villa Dentica

Centrum znajdujące się w samym sercu Bronowic. Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt medyczny. Lekarze w Villa Dentica to specjaliści posiadający 20 letnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii. Projektowanie uśmiechu umożliwi komunikację między pacjentem, a lekarzem, dzięki czemu efekty spełnią wszelkie oczekiwania każdego, kto marzy o pięknych zębach. Na każdą wizytę placówka udziela gwarancji, a stali klienci mogą liczyć na korzystny rabat.

Endo Dentist

Nowoczesna placówka zatrudniająca doświadczonych lekarzy specjalistów. Każdy pacjent może liczyć na indywidualny plan leczenia wraz z kosztorysem, a rozbudowane zaplecze techniczne umożliwia wykonywanie usług z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego pod mikroskopem oraz stomatologii estetycznej. Endo Dentist korzysta z nowoczesnego skanera wewnątrzustnego, dzięki któremu skany naszego uzębienia są dużo bardziej precyzyjne niż te z tradycyjnej masy wyciskowej. Na miejscu wykonamy zdjęcie RTG, możemy również liczyć na leczenie pod mikroskopem

Estetica Beauty Dent

Profesjonalna opieka, która sięga po skuteczne metody i bazuje na wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Wyspecjalizowani stomatolodzy oferują swoją pomoc nawet w najcięższych przypadkach.. W swojej ofercie posiadają: stomatologię zachowawczą, protetykę, chirurgię, endodoncję (leczenie kanałowe), ortodoncja, wybielanie, czy wypełnianie ubytków. Dłuższe godziny pracy zapewniają pacjentowi możliwość umówienia wizyty w najdogodniejszym dla siebie terminie.

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii - J.J. Wichlińscy

W Centrum możemy liczyć na zaawansowany poziom usług implantologiczno-protetycznych, które jest prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę. Wysokiej klasy aparatura taka jak skaner 3D zapewnia cyfrowe wycisk, oraz pozwala na dokładną diagnostykę i efektywne leczenie, które odbywa się w porozumieniu z pacjentem. Placówka oferuje opiekę wykwalifikowanych specjalistów, którzy zostali laureatami plebiscytu Lekarz Małopolski 2015.

32 Nowa Stomatologia

Centrum zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług i transparentność cenową- poznasz koszt leczenia jeszcze przed jego zakończeniem. Specjaliści zapewniają kompleksową i bezbolesną opiekę, która prowadzona jest w nowatorski sposób. W celu zapewnienia pacjentom komfortu istnieje możliwość oglądania filmu z telewizora zawieszonego na suficie, oraz słuchawki wygłuszające- Noise Cancelling, a to wszystko podczas wizyty stomatologicznej!

Altima Dent

Gabinet znajdujący się w samym centrum Krakowa. Wysoka jakość wykonywanych zabiegów z zastosowaniem nowoczesnej aparatury. Wykwalifikowani specjaliści zapewnią wysoki standard bezbolesnego leczenia wykonując zabiegi takie jak: leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu, protetykę, a także implanty zębów. W swojej ofercie placówka posiada również laser stomatologiczny, który poradzi sobie z nawracającymi aftami i opryszczką.

Liczmy, że dzięki naszemu rankingowi ułatwimy wam ten trudny, lecz zdecydowanie konieczny wybór gabinetu dentystycznego. Niestety wizyta u stomatologa nie ominie żadnego z nas, więc czas skończyć ze strachem przez wiertłem! Wiecie już na jakie aspekty należy zwracać uwagę i gdzie znajdziecie najlepszych specjalistów. Coraz bliżej nam do całkowitego porzucenia maseczek, więc zdrowy i piękny uśmiech jest teraz ważny jak nigdy przedtem.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Materiał sponsorowany przez
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze