Trwa ładowanie...

Fundacja na rzecz kobiet z chorobą alkoholową

Fundacja działa od 2009 roku i jest odpowiedzią na coraz bardziej powszechny problem alkoholowy wśród kobiet. Główne zadania to przede wszystkim upowszechnianie wiedzy na temat choroby alkoholowej i możliwości jej leczenia. Pomoc kobietom w podjęciu decyzji o leczeniu i utrzymywaniu abstynencji oraz powrocie do aktywnego życia bez środków zmieniających nastrój. Wspieramy także kobiety z syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), kobiety współuzależnione a także doświadczające przemocy ze strony osób bliskich, uzależnionych od alkoholu. Upowszechniamy również wśród kobiet alternatywne formy spędzania wolnego czasu (kultura, turystyka, sport i rekreacja, warsztaty artystyczne).

Zobacz film: "Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?"

Więcej na stronie: www.razembezpieczne.org.pl

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza