Trwa ładowanie...

Gwiazdy na urodzinach projektu „Zadbaj o swoje serce”

Informacja prasowa

16 października w gliwickiej Europie Centralnej będziemy świętować 10 urodziny projektu profilaktycznego pod hasłem „Zadbaj o swoje serce”. Urodzinowy tort pokroi Lucjan Czerny a o dobry humor najmłodszych zadbają Siostry Wajs i Stonoga. Będzie można także spotkać znane z ekranów gwiazdy i mistrzów sportu, którzy w tym dniu będą wspierali ideę profilaktyki kardiologicznej.

Od równo 10 lat specjaliści skupieni wokół projektu „Zadbaj o swoje serce” podróżują po Polsce bezpłatnie badając Polaków. W tym czasie odwiedzili centra handlowe zlokalizowane w 70 polskich miastach. Przeprowadzili  300 akcji i przebadali ponad 40 tysięcy osób. 16 października w gliwickiej Europie Centralnej odbędzie się jubileuszowy event, podczas którego będziecie mogli nie tylko sprawdzić stan swojego zdrowia, ale także skorzystać z innych atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Wszystko dostępne „od ręki”, za darmo i bez konieczności posiadania skierowania.

Tradycyjnie już godziny 10.00 do 18.00 uczestnicy będą mogli wykonać między innymi badanie EKG, pomiar cholesterolu, glukozy, ciśnienia, BMI czy analizę składu ciała. Otrzymane wyniki na miejscu będzie można skonsultować z lekarzami w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich, a także z dietetykiem i trenerem sportowym. – Wszystkich uczestników zapraszamy także na godzinę 13.00, kiedy oficjalnie zdmuchniemy urodzinowe świeczki, pokroimy tort i wspólnie będziemy mogli świętować jubileusz akcji – zachęca Kamila Krzak, Manager Projektu.

Głównym Partnerem tegorocznej kampanii „Zadbaj o swoje serce” jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję leku Cardiopirin, w zakresie konsultacji dietetycznych projekt wspiera Naturhouse, lider światowy w zakresie reedukacji żywieniowej, a o dobrą formę uczestników projektu zadba Technogym – producent sprzętu sportowego i partner Strefy Aktywnego Serca.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza