Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: AIDS Czytaj więcej >

Nowa tabletka hormonalna. Czy Polki się przekonają? (WIDEO)

Zobacz film: "Nowa tabletka hormonalna. Czy Polki się przekonają?"

Antykoncepcja hormonalna jest obecnie najwygodniejszą formą ochrony przed niechcianą ciążą. Ma ona wiele zalet. Wśród różnych metod antykoncepcji jest obecnie najskuteczniejszą formą zapobiegania ciąży. Ponadto łagodzi PMS i jest bardzo wygodna. Jednak w ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się zupełna nowość. Nowa pigułka jest jeszcze doskonalsza od poprzedniej i dużo wygodniejsza. Jej zasada działania jest jeszcze prostsza. Nową pigułkę należy przyjmować przez 82 dni bez przerw, a raz na kwartał robimy kilkudniową przerwę, w której czasie pojawia się plamienie. Obejrzyj materiał.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza