Trwa ładowanie...

Otrivin - ogólna charakterystyka, Otrivin dla dzieci, Otrivin menthol, Otrivin natural z eukaliptusem, Otrivin Ipra max, Otrivin allergy, Otrivin krople do nosa

Avatar placeholder
30.03.2021 23:21
Otrivin - ogólna charakterystyka, Otrivin dla dzieci, Otrivin menthol, Otrivin natural z eukaliptusem, Otrivin Ipra max, Otrivin allergy, Otrivin krople do nosa
Otrivin - ogólna charakterystyka, Otrivin dla dzieci, Otrivin menthol, Otrivin natural z eukaliptusem, Otrivin Ipra max, Otrivin allergy, Otrivin krople do nosa

Otrivin to cała linia produktów na katar. Otrivin występuje w rofmie aerozolu lub kropli, które aplikuje się do nosa w celu udrożnienia śluzówki. W aptekach mamy dostępnych aż siedem różnych odmian produktu Otrivin: Otrivin aerozol i krople, Otrivin dla dzieci, Otrivin menthol, Otrivin natural z eukaliptusem, Otrivin Ipra max, Otrivin Allergy oraz Otrivin krople do nosa.

spis treści

1. Otrivin - ogólna charakterystyka

Otrivin to preparaty w aerozolu, które przeznaczone są do stosowania podczas przeziębienia lub grypy a także kiedy dokucza nam katar sienny. Gama produktów Otrivin jest zarówno przeznaczona dla dorosłych jak i dla dzieci. Otrivin znacznie ułatwia oddychanie przez nos a także ułatwia odpływ wydzieliny z zapalnie zmienionych zatok przynosowych.

2. Otrivin aerozol i krople do nosa

Pierwszy produkt z całej gamy to Otrivin aerozol i krople do nosa. Przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które ukończyły 12 rok życia a także dla osób dorosłych. Preparat udrożnia nos nie podrażniając śluzówki, ułatwia odpływ wydzieliny z zapalnie zmienionych zatok a także zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa.

Zobacz film: "Jak pozbyć się kataru?"
Jak spokojnie przespać noc przy uciążliwym katarze?
Jak spokojnie przespać noc przy uciążliwym katarze? [7 zdjęć]

Czerwony nos, uciążliwa wydzielina i trudności z oddychaniem… Katar może znacznie utrudnić codzienne

zobacz galerię

3. Otrivin dla dzieci

Drugi rodzaj jaki możemy nabyć w aptece to Otrivin dla dzieci. Przeznaczony jest dla dzieci, które skończyły 2 rok życia. Otrivin dla dzieci znacznie ułatwia oddychanie oraz zapobiega wysychaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa.

4. Otrivin Menthol

Kolejnym preparatem z tej linii jest Otrivin Menthol. Preparat również przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dla młodzieży powyżej 12 roku życia. Otrivin menthol w swoim składzie zawiera dodatkowo mentol, który pozostawia uczucie orzeźwienia. Preparat zaczyna udrożniać nos już po dwóch minutach 2 minutach od zaaplikowania. Otrivin menthol nie zawiera konserwantów, dlatego mogą używać go osobvy z wrażliwą błoną śluzową nosa, narażoną na wysychanie.

5. Otrivin Natural z eukaliptusem

Otrivin Natural z eukaliptusem to preparat, który mogą stosować już dzieci powyżej szóstego roku życia. Oprócz swojego głównego zadania czyli udrożnienia nosa, przynosi także uczucie świeżości i ulgi. Otrivin Natural z eukaliptusem wspomaga także usuwanie bakterii i wirusów znajdujących się w wydzielinie śluzowej nosa.

6. Otrivin Ipra Max

Kolejnym- już piątym produktem, który możemy kupić w aptece na zatkany nos jest Otrivin Ipra Max. Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych a jego główne zadanie to redukowanie produkowanej wydzieliny, kompleksowe zwalczanie uciążliwych objawów kataru oraz odblokowanie nosa.

Zobacz także:

7. Otrivin Allergy

Otrivin Allergy mogą używać dorośli oraz dzieci powyżej szóstego roku życia. Otrivin Allergy zawiera dwie substancje aktywne, które pomagają walczyć z katarem alergicznym, redukuje katar zmniejszając produkcję wydzieliny a także udrożnia nos dzięki czemu znacznie ułatwia oddychanie.

8. Otrivin krople do nosa

Otrivin krople do nosa przeznaczony jest dla dzieci powyżej drugiego roku życia do 11 roku życia. Występuje w postaci kropel do nosa a jego główne zadanie to udrożnienie nosa oraz nawilżenie śluzówki.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze