Trwa ładowanie...

Przekazała mężowi nerkę 20 lat po rozwodzie. Niezwykły gest byłej żony (WIDEO)

Avatar placeholder
03.01.2019 14:18

Zawarcie małżeństwa to dla niektórych po prostu pewnego rodzaju kontrakt. Ułatwia wspólne funkcjonowanie w świecie. Małżonkowie zyskują prawo do otrzymywania informacji o stanie zdrowia drugiej połowy podczas pobytów w placówkach medycznych. Mogą wziąć wspólny kredyt, co często ratuje sytuację materialną. Dla innych najważniejsza jest więź. Uważają, że łatwiej razem iść przez świat.

Dla niektórych z kolei małżeństwo to możliwość poprawy statusu społecznego. Zawierane bywa też pod wpływem presji społecznej. Inni z kolei nie wyobrażają sobie życia bez tej małej stabilizacji. Małżeństwo to jeden z etapów, kolejnym są dzieci.

Z czasem jednak w niektórych związkach coś się wypala. Wiele związków nie przechodzi próby czasu. Czasem pojawia się zdrada. Bywa, że pary są dalej razem z przyzwyczajenia. Czasami zdarza się też, że jednak każdy chce szukać swojego szczęścia oddzielnie. Zapada decyzja, aby się rozstać. Rozwód bywa smutnym końcem, ale nierzadko początkiem nowego, szczęśliwszego etapu w życiu.

Relacje między byłymi małżonkami często są dalekie od poprawności lub ustają całkowicie. Są jednak również budujące historie, które pokazują, że można zachowywać się bardzo przyjaźnie wobec siebie.

Zobacz nasze WIDEO i sprawdź, jak silna może być więź między byłymi małżonkami

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze