Trwa ładowanie...

Szokujące! 3-letni chłopczyk zakatowany na śmierć, bo wypił mleko i zjadł jogurt!

3-letni chłopiec został zakatowany na śmierć przez dwie kobiety. Rozwścieczyło je wypicie mleka i zjedzenie jogurtu przez dziecko. Kobiety i matka chłopca zostały zatrzymane. Usłyszały już zarzuty.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Orlando na Florydzie. Sprawczynie przestępstwa to dwie mieszkające ze sobą kobiety – 58-letnia Callene Barton oraz jej 28-letnia współlokatorka Lakesha Lewis. Brandi Mokarzel z synkiem zajmowała jeden z pokojów tego samego mieszkania.

Zobacz także:

Zobacz film: "Czy nauczyłeś już swoje dziecko się bić?"

Z akt sprawy dowiadujemy się, że Callene Barton wpadła w szał, gdy zobaczyła 3-latka pijącego jej mleko. Wtedy zaczęła go bić plastikowym prętem. Krzyk dziecka obudził jego matkę, która pobiegła sprawdzić, co się dzieje. Kobieta biła tak mocno, że pręt złamał się na chłopcu.

Piotr ocalił tonące w aucie dzieci i ich matkę. Został bohaterem irlandzkiego Cork
Piotr ocalił tonące w aucie dzieci i ich matkę. Został bohaterem irlandzkiego Cork [5 zdjęć]

O Piotrze Smoleńskim mówi cała Irlandia. Polak uwolnił trzy osoby — matkę z dwójką dzieci — z auta,

zobacz galerię

Brandi Mokarzel chwyciła dziecko i zabrała go do swojego pokoju. Napastniczka nie chciała jednak zrezygnować i wtargnęła do pokoju matki i syna. Zaczęła wyrywać płaczącego chłopca z rąk matki. Nie mogąc sobie poradzić, wezwała do ''pomocy'' drugą współlokatorkę, Lakeshę Lewis.

3-letni Xavier Mokarzel-Satchel
3-letni Xavier Mokarzel-Satchel (cbsnews.com)

Matka chłopca, nie mogąc powstrzymać kobiet, pobiegła do sąsiadów po pomoc. Chłopiec został sam z agresywnymi kobietami, które biły go po całym ciele i rzucały nim po pokoju. Gdy policja przybyła na miejsce, chłopiec już był nieprzytomny i nie oddychał. Szybko przewieziono go do szpitala, jednocześnie próbując go reanimować.

Niestety, po wielu próbach odratowania jego życia, 3-latek zmarł w szpitalu. Kobiety zostały zatrzymane przez policję. Napastniczki usłyszały zarzuty brutalnego morderstwa pierwszego stopnia. Matka odpowie przed sądem za brak odpowiedniej opieki, ponieważ już wcześniej odnotowywano przypadki znęcania się nad 3-letnim Xavierem.

 od lewej: Callene Barton, Brandi Mokarzel, oraz Lakesha Lewis
od lewej: Callene Barton, Brandi Mokarzel, oraz Lakesha Lewis (cbsnews.com)

Brandi Mokarzel ma jeszcze jednego syna. 4-letni Lewis został jej odebrany i umieszczony w Departamencie Rodziny i Dziecka w stanie Floryda. Kobiety czekają w areszcie na proces sądowy.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza