Trwa ładowanie...

Szokujące nagranie z domu opieki. Pielęgniarka uderzyła staruszkę

 Katarzyna Prus
07.11.2022 07:19
Opiekunka biła starszą podopieczną
Opiekunka biła starszą podopieczną (Getty Images, facebook)

Młoda pielęgniarka biła po twarzy starszą podopieczną i jeszcze się z tego śmiała. Szokujące nagranie z domu opieki dla seniorów w Kosowie szybko trafiło do mediów społecznościowych, a sprawą zajęła się policja. Opiekunka została aresztowana.

spis treści

1. Pielęgniarka zaatakowała starszą pacjentkę

Pielęgniarka pracująca w domu opieki dla seniorów w Kosowie uderzyła jedną z podopiecznych. Nagranie tego szokującego zdarzenia trafiło do sieci.

Młoda pielęgniarka biła podopieczną
Młoda pielęgniarka biła podopieczną (facebook)
Zobacz film: "Ile zrobisz pompek? Prosty test pozwala określić ryzyko chorób serca"

Widać na nim jak młoda opiekunka szarpie się ze starszą podopieczną, kilkakrotnie uderza ją w twarz i wykręca jej ręce. Nagranie jest tym bardziej szokujące, że pielęgniarka cały czas się śmieje, a w tle słychać także śmiech kobiety, która nagrywała filmik.

Jak donosi "Daily Mail" sprawą zajęła się policja, a opiekunka oraz szefowa placówki, która nie zgłosiła tego szokującego incydentu zostały aresztowane.

2. Pielęgniarka aresztowana

Policja poinformowała w oświadczeniu, że na podstawie nagrania krążącego w mediach społecznościowych funkcjonariusze zidentyfikowali miejsce zdarzenia i aresztowali dwóch podejrzanych.

"Podejrzani są przesłuchiwani przez śledczych z komisariatu policji w Peje, a dalsze działania będą podejmowane w pełnej koordynacji z prokuraturą" - poinformowała policja.

Na szokujący incydent zareagował Xhelal Svecla, minister spraw wewnętrznych Kosowa i wezwał do postawienia przed sądem wszystkich osób zamieszanych w tę sprawę.

Katarzyna Prus, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze