Trwa ładowanie...

Ważny Temat - Piękny uśmiech ze szczoteczką soniczną

Ważny Temat - Piękny uśmiech ze szczoteczką soniczną

Codzienna pielęgnacja jamy ustnej jest bardzo ważna nie tylko ze względu na zdrowie naszych zębów, ale również na to, że otaczamy się innymi ludźmi, z którymi rozmawiamy i śmiejemy się. Prawidłowa higiena jamy ustnej zdecydowanie ułatwia kontakty międzyludzkie.

Okazuje się jednak, że nawet najlepsza pasta do zębów, wspaniały płyn do płukania jamy ustnej czy wyjątkowe nici dentystyczne mogą być niewystarczające, jeśli nie zadbamy o szczoteczkę. Właśnie dlatego polecane przez specjalistów są szczoteczki soniczne. Są one niezwykle skuteczne. Wykorzystuję tzw. technologię soniczną, która sprawia, że dużo łatwiej jest dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, np. pomiędzy zębami, oraz usunąć płytkę nazębną.

Główka szczoteczki sonicznej wytwarza wibracje, które w unikalny sposób kierują cząsteczki wody na zęby oraz w przestrzenie międzyzębowe oraz porusza się z wysoką częstotliwością, zapewniając im wyjątkową czystość. Jednocześnie czyszczenie zębów szczoteczką soniczną jest bardzo delikatne, dzięki czemu mogą z niej korzystać również osoby z wrażliwymi dziąsłami.

Tak dokładne czyszczenie jamy ustnej zapewni nam nie tylko piękny i biały uśmiech, ale również zdrowe zęby. Jeśli dodamy do tego regularne wizyty u stomatologa, na długo pożegnamy się z próchnicą oraz kamieniem nazębnym.