Trwa ładowanie...

Zdrowie i ekologia na co dzień - I Konferencja Polskiej Akademii Zdrowia

Zdrowy styl życia jest w ostatnich czasach coraz bardziej popularny. Ogromne zbiory informacji zgromadzone w sieci, w książkach i publikacjach wprowadzają jednak duże zamieszanie i przeciętny człowiek ma kłopoty z wybraniem odpowiednich źródeł. Polska Akademia Zdrowia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, promuje zdrowy tryb życia i zorganizowała konferencję na ten temat.  

Zdrowy tryb życia okazuje się rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Teoria jest znana, jednak jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że prawie połowa Polek uważa, że prowadzenie zdrowego stylu życia jest uciążliwe, a nawet około 90%, mimo dużej wiedzy na ten temat, nie stosuje się do zasad zdrowego trybu życia w praktyce. Pamiętajmy jednak, że takie zasady wcale nie oznaczają rezygnacji z przyjemności.

W czasie I Konferencji Polskiej Akademii Zdrowia jej uczestnicy będą mieli okazję zasięgnąć porad ze strony ekspertów. Wydarzenie odbędzie się już 28 października 2014 roku w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć się na stronie internetowej.

 

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.