Trwa ładowanie...

Anna Mucha zasłabła i trafiła do szpitala

Avatar placeholder
20.12.2019 20:14
Anna Mucha zasłabła i trafiła do szpitala
Anna Mucha zasłabła i trafiła do szpitala

Znana aktorka trafiła do szpitala. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale jest przemęczona.

spis treści

1. Przedstawienie się nie odbędzie

Mucha miała wczoraj wystąpić na deskach Teatru im J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim w sztuce „Single po japońsku”. Gra tam jedną z głównych ról. Przedstawienie musiało jednak zostać odwołane, ponieważ artystka nie dotarła do Gorzowa. W drodze na miejsce poczuła się na tyle źle, że nie mogła wystąpić.

Osoby, które wykupiły bilety na spektakl, nie muszą się martwić. Na stronie teatru widnieje informacja: „Z przykrością informujemy, iż z powodu problemów zdrowotnych aktorki jesteśmy zmuszeni przełożyć spektakl Single po japońsku, który miał się odbyć dzisiaj, 8 października, w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Spektakl odbędzie się w grudniu 2016 r. Dokładna data i godzina przełożonego spektaklu zostanie podana w najbliższy wtorek 11 października. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku problemów z dotarciem na spektakl w nowym terminie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu.”

Zobacz film: ""Wasze Zdrowie" - odc. 1"
Anna Mucha trafiła do szpitala, jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo
Anna Mucha trafiła do szpitala, jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo (Akpa)

Jak zdradza znajomy gwiazdy, Anna Mucha została przewieziona do jednego z wielkopolskich szpitali na obserwację. Wstępne badania wykazały, że jej organizm jest prawdopodobnie wycieńczony. Aktorka jest przemęczona i brak jej minerałów.

Jak podaje „Super Express”, obecnie Mucha wraca do siebie. Trochę to jednak potrwa, ponieważ lekarze muszą zrobić jeszcze kilka badań by dowiedzieć się, czy jej zdrowie nie jest zagrożone.

Zobacz także

2. Przemęczenia nie wolno lekceważyć

Przy obecnym trybie życia przemęczenie dotyka wielu ludzi. Zwykle jest to stan przejściowy. Zmniejszenie wydolności fizycznej i psychicznej pojawia się po okresie zwiększonego wysiłku.

Jeżeli stan taki trwa długo, powinniśmy zgłosić się do lekarza i zadbać o zdrowszy styl życia, ponieważ przewlekłe przemęczenie może powodować wiele chorób, np. wrzody żołądka, depresję, problemy z sercem, miażdżycę czy cukrzycę.

Objawy przemęczenia są dość wyraźne. Należą do nich, między innymi:

  • problemy z koncentracją;
  • obniżenie sprawności intelektualnej;
  • ból głowy, migrena;
  • zawroty głowy;
  • nadmierna senność lub bezsenność;
  • mdłości, dolegliwości żołądkowe, biegunka;
  • ogólne rozdrażnienie, nerwowość;
  • osłabienie organizmu, apatia.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze