Trwa ładowanie...

Miażdżący raport NIK o służbie zdrowia (WIDEO)

Zobacz film: "Miażdżący raport NIK o służbie zdrowia"

Polska służba zdrowia nie działa idealnie. Dostępność wielu specjalistach badań w przychodniach i szpitalach jest utrudniona. Wielu pacjentów narzeka na brak możliwości szybkiego kontaktu z lekarzem. Niestety według raportu Najwyższej Izby Kontroli bez odpowiedniego finansowania i nadzoru nie ma szans na zmianę tej sytuacji. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj wideo i uzyskaj odpowiedzi na wiele pytań, związanych z pomocą medyczną.

Rejestracja do lekarza to czasami prawdziwy koszmar. Na operację czeka się kilka lat, na wizytę kontrolną trzeba przyjść o wiele wcześniej i stać kilka godzin w długiej kolejce. Każdy pacjent ma okreslony czas w gabinecie, a często zdarza się, że jedna osoba spędza tam wiele więcej czasu.

W przychodniach są wieczne kolejki, a ludzie próbują dostać się jeszcze po godzinach lub między pacjentami. Lekarz nigdy nie wychodzi z pracy o czasie, zawsze musi zostać i wypisać jeszcze kilka recept. Jak widać, zbyt długie kolejki do specjalisty to nie jedyny absurd w medycynie.

Warto znać najważniejsze zmiany w ochronie zdrowia w 2017 roku, mają one ogromny wpływ na sposób funkcjonowania placówek medycznych. Należy też wiedzieć, że prawo pacjenta do leczenia w szpitalu zawsze obowiązuje. Korzystasz z medycznej opieki świątecznej? Masz prawo do l4. Czego jeszcze nie wiedziałeś? Film zaznajomi Cię ze wszystkimi najważniejszymi informacjami i usłyszysz ocenę szans na poprawę obecnej sytuacji w służbie zdrowia. Czy coś się zmieni?

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza