Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

#zdążysz? Ania nie przytuliła swojego nowo narodzonego dziecka. Dramat trwał 2 tygodnie (WIDEO)

36-letnia Anna była lekarzem psychiatrą. Na COVID-19 zachorowała na tydzień przed planowanym porodem. Była zdrowa, przez pierwszy tydzień COVID przechodziła bardzo łagodnie. Niestety, z dnia na dzień jej stan się pogorszył. Lekarze musieli przeprowadzić cesarskie cięcie i natychmiast odizolować małą Karolinę od swojej mamy.

Materiał jest częścią akcji specjalnej Wirtualnej Polski pt. #zdążysz?.

Dla 36-latki nie był to koniec walki. Po tygodniu wyraziła zgodę na intubację z myślą, że za dwa tygodnie wróci do swojej rodziny i nareszcie weźmie w ramiona swoje dziecko.

- Urodziła Karolinę w niedzielę, w kolejną niedzielę była zaintubowana, a w następną niedzielę był jej pogrzeb. Ania była bardzo silną kobietą, nie brała pod uwagę śmierci. Gdyby mogła, na pewno by się zaszczepiła. Zdążyła zapisać na szczepienie swojego męża – mówi Magda Sadownik, najlepsza przyjaciółka zmarłej.

To, co uderza najmocniej, to fakt, że Ania nie zdążyła poznać córki, nie usłyszy pierwszego słowa "mamo"... Ona nie zdążyła się zaszczepić, a czy ty #zdążysz?

W powyższym WIDEO poznasz cała historię Ani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza