Trwa ładowanie...

Mężczyzna został postrzelony na ulicy. Szybka reakcja ratowników medycznych [WIDEO]

Doszło do tragicznego zdarzenia. Na ulicy mężczyzna został postrzelony w brzuch. Świadkowie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i nagrali całe zdarzenie. Ratownicy medyczni przybyli na miejsce bardzo szybko. Mężczyzna otrzymał pomoc.

Zobacz film: "Pierwsza pomoc w przypadku zadławienia u dziecka"

Prezentujemy materiał wideo z akcji ratunkowej mężczyzny, który został postrzelony w brzuch na ulicy. Świadkowie zdarzenia nagrali zajście telefonem.

Tak, to jest kłamstwo. W ostatnim czasie wiele razy informowaliśmy o przypadkach wzywania pogotowia ratunkowego w nieuzasadnionych przypadkach. Jest to jedna z największych bolączek z jaką się stykają na co dzień ratownicy medyczni. Oto przykład lekkomyślności ludzi, którzy bawią się podczas, gdy ktoś inny może naprawdę potrzebować pomocy.

Zobacz także:

Czemu miało służyć przedstawienie tej sytuacji, jako mrożącą krew w żyłach historię? Celem było pokazanie, co myślą pracownicy pogotowia w takich sytuacjach. Myślą i czują to samo, co czytający ten artykuł. Weszliście przeczytać o poważnej sytuacji zagrażającej życiu, a okazało się, że to nieprawda. Dokładnie tak czują się ratownicy medyczni, którzy są wprowadzani w błąd przez nieodpowiedzialnych ludzi. Nie jest z pewnością miłe uczucie.

(youtube.com)

W tym wszystkim nie chodzi jednak tylko o poczucie oszukania. Pracownicy pogotowia ratunkowego każde wezwanie muszą traktować bardzo poważnie. Jeżeli je zignorują, ktoś może umrzeć. Jeżeli są wzywani z błahych powodów, również kogoś może czekać śmierć. Kogoś, kto naprawdę w tym czasie potrzebował pomocy a nie otrzymał jej na czas.

Wyraź swoją opinię w sondzie ⬇

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.