Trwa ładowanie...

27-latka znaleziona martwa w swoim domu. Dwa dni wcześniej była u lekarza (WIDEO)

Zobacz film: "27-latka znaleziona martwa w swoim domu. Dwa dni wcześniej była u lekarza"

Katharine Gallagher skarżyła się na bóle mięśni i stawów, podwyższoną temperaturę ciała i nudności. Udała się więc do lekarza, gdzie przepisano jej antybiotyk. 27-latka poczuła się znacznie lepiej. Po dwóch dniach jej stan uległ znacznemu pogorszeniu. Co było dalej? O tym w wideo.

27-latka znaleziona martwa w swoim domu. Dwa dni wcześniej była u lekarza. Katharine Gallagher zmarła z powodu powikłań grypowych po zapaleniu płuc. Kobieta zmagała się z dreszczami, gorączką, nudnościami i bólami kręgosłupa. Lekarz przepisał jej antybiotyk, po którym poczuła się znacznie lepiej.

Dwa dni później znaleziono ją martwą w domu. Katherine jest jedną z czterdziestu dwóch osób zabitych przez śmiercionośny wirus w tym sezonie w Kalifornii. To szczep H2N3 nazywany "Aussie Flu". Właśnie przez niego sezon grypowym 2014 roku był najgorszy od kilkudziesięciu lat.

Dziewczyna przed śmiercią pisała do swojego chłopaka, że jest jej duszno i ma zawroty głowy. "Zdjęła ubranie, więc myślę, że miała zamiar wziąć kąpiel, która zwykle ją uspokajała: - mówił Brendan. Swoją ukochaną znalazł na podłodze pomiędzy toaletą a zlewem. Leżała nago.

Od razu zadzwonił po karetkę, jednak było już za późno. Nie żyła od dwóch godzin. Kobieta nie miała żadnego urazu głowy. Zabił ją wirus. 27-latka nie była szczepiona przeciwko grypie. Teraz jej matka ostrzega innych przed śmiecionośnych wirusem, który zabił jej jedyne dziecko. To może spotkać każdego z nas.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza