Trwa ładowanie...

Halsey otarła się o śmierć. Napisała o tym piosenkę

 Agnieszka Gotówka
11.06.2024 09:11
Halsey usłyszała aż dwie diagnozy
Halsey usłyszała aż dwie diagnozy (Getty Images)

Halsey, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów piosenek wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, poinformowała swoich fanów o poważnych problemach zdrowotnych. 29-latka nagrała też piosenkę, w której opisuje swoje cierpienie.

spis treści

1. I’m Lucky to be alive...

W mediach społecznościowych Halsey, w Polsce znana przede wszystkim z utworu "Closer" nagranym we współpracy z The Chainsmokers, poinformowała fanów o nowym albumie. Dała też znać: I’m Lucky to be alive... ("Mam szczęście, że żyję"). By uwiarygodnić te słowa, opublikowała filmy dokumentujące jej ostatnie miesiące, w tym momenty leczenia w szpitalu.

A te wskazują na cierpienie piosenkarki, co potwierdzałoby tezę, że u artystki zdiagnozowano toczeń rumieniowaty układowy i chorobę limfoproliferacyjną. Halsey napisała, że takie rozpoznanie po raz pierwszy usłyszała w 2022 roku i dziś obie choroby są w remisji, ale będą jej towarzyszyły do końca życia.

2. Halsey wraca na scenę

Zobacz film: "Ile zrobisz pompek? Prosty test pozwala określić ryzyko chorób serca"

W najnowszym wpisie na Instagramie piosenkarka dziękuje wszystkim, którzy okazali jej wsparcie. Cieszy się też, że jej najnowsza piosenka "The End", spotkała się z pozytywnym odbiorem.

To właśnie wśród jej słów odnajdziemy zdanie: "Kiedy cię spotkałam, powiedziałam, że nigdy nie umrę. Ale żart ten był zawsze mój, bo ścigam się z czasem. I wiem, że to nie koniec świata, ale czy mógłbyś po mnie podjechać o 8? Bo moje leczenie zaczyna się dzisiaj". Najpewniej odnosi się ono do chorób rozpoznanych u artystki.

Zdrowie artystki już wcześniej nie było w najlepszej formie. W jednym z wywiadów w 2016 roku Halsey przyznała, że poroniła i że zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową, na którą cierpiała też jej matka.

Halsey otrzymuje od fanów mnóstwo ciepłych słów. Wśród komentarzy na Instagramie dominują życzenia powrotu do zdrowia oraz zapewnienia o wsparciu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze