Trwa ładowanie...

Nanobiotic – preparaty, ich skład i działanie

Nanobiotic to naturalne preparaty, które zawierają metale szlachetne w postaci nanocząsteczek aXonnite. Stosuje się je zewnętrznie, zarówno jako preparaty regenerujące wykorzystywane w celach leczniczych, jak i pielęgnacyjne. Czym się cechują? Jak działają?

spis treści

1. Co to jest Nanobiotic?

Nanobiotic to gama produktów, które zawierają aXonnite Silver. To nanocząstki srebra, które cechuje się właściwościami antybakteryjnymi i przeciwgrzybiczymi. Jego obecność sprawia, że produkty eliminują patogeny i tworzą barierę ochronną, uniemożliwiając ich namnażanie się. Poprawiają także kondycję skóry i błon śluzowych, wzmacniają ich odporność skóry.

W produktach Nanobiotic obecne są także inne substancje, między innymi także:

Zobacz film: "Właściwa pielęgnacja skóry"
  • nanocząstki złota o silnym działaniu antybakteryjnym i regenerującym,
  • nanocząstki miedzi o działaniu przeciwgrzybiczym i antybakteryjnym,
  • nanocząstki platyny, które są silnym utleniaczem i wykazują właściwości pielęgnacyjne.

2. Produkty Nanobiotic

Portofolio Nanobiotic tworzy Nanobiotic MED, marka produktów prozdrowotnych z cząsteczkami aXonnite oraz Nanobiotic DERM. To linia produktów, które wykorzystują właściwości metali szlachetnych do pielęgnacji urody.

Nanobiotic Silver Intima

Nanobiotic Silver Intima to antybakteryjny płyn do higieny intymnej ze srebrem aXonnite® i inuliną. Jest przeznaczony do codziennej higieny, szczególnie skóry wrażliwej. Pomaga osobom, które wymagają stałej ochrony antybakteryjnej okolic intymnych. Działa profilaktycznie, ale i wspiera leczenie infekcji.

Nanobiotic Silver Wash&Protect

Nanobiotic Silver Wash&Protect to mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite® o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym oraz miedzi aXonnite® o działaniu przeciwgrzybiczym. Jest przeznaczone do mycia oraz ochrony skóry przed bakteriami.

Nanobiotic Silver Plus Forte

Nanobiotic® Silver PLUS Forte to preparat na infekcje bakteryjne, podrażnienia, otarcia skóry i błon śluzowych ze srebrem aXonnite® z dodatkiem porostu islandzkiego. Wspomaga leczenie infekcji skóry i błon śluzowych o podłożu bakteryjnym. Chroni skórę i błony śluzowe oraz przyśpiesza ich regenerację. Sprawdza się przy uszkodzeniach, takich jak rany, skaleczenia, otarcia, oparzenia czy odleżyny.

Nanobiotic Silver Nos i zatoki

Nanobiotic® Silver nos i zatoki to wyrób medyczny, który zabezpiecza nos i zatoki przed namnażaniem oraz przenikaniem do organizmu patogenów. Chroni przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi oraz wspomaga leczenie. Przydaje się także do pielęgnacji pozabiegowej.

Nanobiotic Silver Ukąszenia

Nanobiotic Silver Ukąszenia to żel łagodzący skutki ukąszeń owadów i insektów (komarów, meszek, os czy pszczół) ze srebrem aXonnite®, alantoiną i rumiankiem. Łagodzi zaczerwienienia, obrzęki i stany zapalne.

Nanobiotic Silver Katar

Nanobiotic Silver Katar to spray do nosa, który wykazuje skuteczność dzięki połączeniu działania srebra, złota i miedzi aXonnite®. Zapewnia ochronę antybakteryjną nosa i zatok oraz wspomaga leczenie kataru. Oczyszcza i regeneruje błony śluzowe, ułatwia oddychanie. Sprawdza się, gdy dokuczają infekcje bakteryjne, grzybicze i alergiczne jam nosowych i zatok.

Nanobiotic Silver Gardło

Nanobiotic Silver Gardło to preparat, który wspomaga leczenie infekcji bakteryjnych i grzybiczych gardła. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza i regeneruje błony śluzowe. Dodatkowo nawilża je, łagodząc kaszel oraz objawy suchości gardła. Jest skuteczny dzięki połączeniu działaniu srebra, złota i miedzi aXonnite®.

Nanobiotic MED Silver Gardło

Nanobiotic® MED Silver Gardło to oczyszczający spray na infekcje gardła o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Preparat pomaga zwalczać różne infekcje, takie jak bakteryjne zapalenie gardła i krtani, infekcje gardła i jamy ustnej o podłożu grzybiczym, infekcje błon śluzowych jamy ustnej, infekcje wywołanych alergiami.

Nanobiotic Silver i Nanobiotic Silver PLUS

Nanobiotic Silver to preparat, który służy do ochrony, oczyszczenia i pielęgnacji skóry w miejscu podrażnienia. Działa wspomagająco w leczeniu infekcji skóry o podłożu bakteryjnym oraz przy uszkodzeniach skóry takich jak: rany, skaleczenia, otarcia, ukąszenia insektów, oparzenia, odleżyny. Formuła została wzmocniona porostem islandzkim.

Nanobiotic Gold i Nanobiotic Gold Skin Repair

Nanobiotic® MED Gold to produkt, który działa regenerująco na skórę, zaś Nanobiotic Gold Skin Repair to krem ze złotem aXonnite i fomblinem przeznaczony do leczenia skóry poparzonej, uszkodzonej, podrażnionej, z odleżynami oraz stanami zapalnymi. Łagodzi podrażnienia i zapewnia regenerację oraz ochronę antybakteryjną.

Nanobiotic Copper

Nanobiotic Copper to preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry, który łagodzi objawy związane ze stanem zapalnym zapalnych błon śluzowych, zwłaszcza o podłożu grzybiczym.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza