Trwa ładowanie...

Kontrowersje: Kosztowne choroby (WIDEO)

Zobacz film: "Kosztowne choroby [Kontrowersje]"

Leczenie w Polsce często okazuje się bardzo kosztowne. Niestety ubezpieczenie państwowe w ramach NFZ nie zawsze gwarantuje, że na czas uzyskamy wymaganą pomoc i opiekę. Długie kolejki do specjalistów sprawiają, że często nie możemy czekać. Dlatego też wiele osób decyduje się na leczenie prywatne, aby dotrwać do wyznaczonego w ramach NFZ terminu wizyty. W przypadku poważnych chorób wymagających długiego leczenia często kończy się to niemal bankructwem chorego i jego najbliższej rodziny. Obejrzyj wideo.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza