Poszarzała twarz ze zmarszczkami

Witam. Mam 37 lat. Moja skóra twarzy jest poszarzała z licznymi zmarszczkami i przebarwieniami. Oprócz tego mam zagłębienia pod oczami i sińce. Jednym zdaniem tragedia. Bez makijażu nie wychodzę z domu. a bardzo bym chciała. Czy może mi Pan polecić to z tym można zrobić ? Pozdrawiam Marzena

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.

Polecam Pani serię masaży. Masaż ma za zadanie pobudzić do pracy wszystkie partie mięśni, szczególnie te najmniej używane na co dzień. Poprzez odpowiednie uciski pobudza funkcjonowanie skóry, mięśni i zakończeń nerwowych. Masaż wyrównuje bruzdy na skórze, potrafi spłycić w znacznym stopniu bruzdy przynosowe, które bardzo dodają lat, przywraca skórze koloryt i zdrowy wygląd. Seria zabiegów wyraźnie poprawi owal twarzy, podniesie opadające z wiekiem policzki, opadające kąciki ust oraz opadającą powiekę.