Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu farmaceuty

Witam. Jak mam rozumieć zapis ''stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu farmaceuty'' ? Jakie wymogi trzeba spełniać? Konkretnie chodzi mi tu o oczy, czy konieczne jest np. widzenie przestrzenne?

Aleksander Ropielewski

Kwalifikację i ocenę przeprowadza lekarz medycyny pracy zgodnie z wymaganiami postawionymi w skierowaniu, dlatego odpowiedź na Pańskie pytanie zależy od zawartych w skierowaniu (opis stanowiska pracy) wymagań.