Dlaczego na mojej twarzy zaczęły pojawiać się czerwone plamy?

Witam. Od dłuższego czasu pojawiają się na mojej twarzy plamy (czerwoną plama w środku jak by bombel krosta biała bez zawartości ) znikają po godzinie dwóch . Nie zmieniłam kosmetyków diety, pojawiają się niespodziewanie bez przyczyny. Czym może być to spowodowane ? Czy powinnam to leczyć. Ciężko stwierdzić kiedy się pojawi żeby iść do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.