Jaką mam szanse na ciążę po aborcji?

Witam, mam 21 lat. 4 lata temu usunęłam moją pierwszą ciążę miedzy 6. a 7. tygodniem metodą farmakologiczną. Chciałbym teraz zajść w ciążę ponieważ jestem teraz gotowa na macieżyństwo. Pragnę mieć dzidziusia, aby go najbardziej na świecie kochać. Jaką mam szansę aby zajść bez komplikacji w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Jeżeli aborcja przebiegła bez żadnych komplikacji to nie powinno być problemów z zajściem w ciążę z powodu opisanego zabiegu. Najlepiej udac się do lekarza specjalisty w celu dokładnego zbadania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl