Czy skład pomady do stylizacji włosów jest szkodliwy?

Dzień dobry. Dosyć często używam kosmetyków do włosów. Jednym z nich jest pomada do stylizacji. Czy taki skład jest bardzo szkodliwy? Dodam, że używam odżywki 1-2 razy w tygodniu. Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PVP, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Dimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Coumarin, CI 15985 (FD

Szanowny Panie, nie spotkałem się jeszcze z toksycznością pomad do włosów. Niestety nie pomogę Panu zbytnio, gdyż nie jestem chemikiem.