Czy balsam brązujący o takim składzie może być stosowany w ciąży?

Witam, czy balsam brazujacy o takim składzie może być stosowany w ciąży? Jeśli nie to bardzo proszę o wskazówki jak mogę się opalać lub jakie produkty brązujące stosować żeby nie zaszkodzić dziecku. Jestem w 27 tygodniu ciąży Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Decyl Cocoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cetearyl Alcohol, Dihydroxyacetone, Sorbitol, Glycerin, Glyceryl Stearte SE, Rhus Verniciflua Peel Cera, Trehalose, Helianthus Annuus ( sunflower) seed oil, Adansonia Digitata ( Baobab) Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Vetex Agnus Castus ( Chasteberry) Extrakt, Acetyl Tyrosine, Steric Acid, Daucus Carota Sativa ( carrot Tissue) Oil, Citrus Aurantium Amara ( Bitter Orange) Flower Extract, Xantham Gum, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Dehydroacetic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalol

Całe jego działanie opiera się głównie na warstwie rogowej naskórka nie penetrując skóry głębiej, przez co

można bezpiecznie stosować go w ciąży.