Opuchlizna twarzy po peelingu kawitacyjnym

Wczoraj miałam piling kalwiatacyjny , dodam że nie pierwszy raz.Dzis rano bobudziłam się z zapuchnietą twarzą , lekko zaczerwirenioną.Opuchlizna występuje pod oczami , koło ust ..i lekko na całości. Zastanawiam się czy to reakcja alergiczna po zabiegu, na kosmetyki, czy moze to byc powiązane z tym ze ostatnio odczuwalam dolegliwosci ze strony układu moczowego. Dodam że często mam problemy z nerkami i pęcherzem. Prosze o poradę.

Dzień dobry,
Problem jest złożony, proszę zgłosić ten problem specjaliście kosmetologowi który wykonał zabieg pilingu kawitacyjnego

pozdrawiam

IJ