Czy moją wadę zgryzu można jeszcze skorygować?

Witam serdecznie, w wieku 8-14 lat leczony byl u mnie tylozgryz, za pomoca aparatów zdejmowanych a nastepnie za pomoca aparatu stałego prostowano mi zęby. Obecnie mam 22 lat, a moja zuchwa jest wciąż cofnieta. Odległość pomiędzy górnymi a dolnymi jedynkami przy zaciśniętej szczece to jakieś 2 mm. Jednocześnie kiedy układam szczęke prawidłowo tz. Górne jedyni stykaja sie z dolnymi, pomiedzy tylnymi zebami pozostaje przerwa okolo 1-2mm, przez co nie mogę ich zacisnąć. Czy taka wada możliwa jest do skorygowania za pomocą aparatu herbsta lub podobnego ?

Wiele zależy od tego czy żuchwa jest krótka czy też ma właściwą długość i jest cofnięta. Trzeba też zwrócić uwagę na wady postawy, a także asymetrię czaszkowo zgryzową. Pozdrawiam