Cena Heviran i jak stosować leki na opryszczkę wargową?

Witam, mam 21 lat i od kilku lat często występują u mnie opryszki wargowe. Tym razem chcę wypróbować Heviran, ponieważ Heviran cena jest wyjątkowo przystępna. Oprócz ceny Heviran ma też dużo opinii w internecie i ludzie dają znać, że rzeczywiście im pomaga. Ale wróćmy do tematu, czasami występuje u mnie opryszczka wargowa, tak też stało się dziś, mam strasznie dużo pęcherzyków i ok. 5 opryszczek dość dużej wielkości i wygląda to strasznie. Dostałam maść ERAZABAN i tabletki Heviran 400mg jak w moim przypadku stosowac? Jak używać tych leków jednocześnie i kiedy mogę spodziewać się skutków leczenia? Mam nadzieję, że się nie zawiodę i Heviran udowodni że przystępna cena Heviran idzie w parze ze skutecznym działaniem. Dla zainteresowanych podpowiem, że heviran cena w internecie jest jeszcze lepsza. Wyglądam okropnie, z daleka widać że mam problemy skórne, chcę się ich wreszcie pozbyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń lekarza badającego. Bez badania lekarskiego ciężko jest odpowiedzieć na Pani pytanie.