Tabletki odchudzające - chrom

Chciałabym się dowiedzieć jak tak na prawdę działa chrom. Nie jestem pewna czy mogę go używać bo nie wiem czy efekty będą zadowalające. Stosując 2 tabletki dziennie chromu organicznego przyniesie jakieś skutki? Jak najlepiej szybko schudnąć bez jojo? Jedna tabletka zawiera 200mcg chromu czyli 2 tabletki 400. Czy przy tej ilości będą rezultaty? Może jeść więcej Chromu?

Witam Panią.
Chrom wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę węglowodanową.
Reguluje on stężenie glukozy we krwi, zapobiegając jej wahaniom, a co za tym idzie - napadom głodu (przede wszystkim na produkty węglowodanowe, słodkie).
Chrom powinna Pani przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta.
Chrom nie odchudza sam w sobie.
Pozwala na lepszą kontrolę łaknienia.
Przyjmowanie chromu nie zwalnia ze stosowania diety odchudzającej i podejmowania aktywności fizycznej.

Pozdrawiam